📚 Wydawnictwo Miasto Książek

Pytania

Pytania

Jeżeli zamówienie zostało popranie opłacone, linki do pobrania plików zostały wysłane na twój adres email oraz są dostępne na twoim koncie w panelu klienta. Jeśli nie dostałeś wiadomości ze sklepu z linkami do pobrania sprawdź foldery Spam/Junk. 

Tak, wszystkie dostępne formaty działają poprawnie na komputerze, ale zwykle domyślnie komputer Windows posiada jedynie program od obsługi PDF. Aby na komputerze otworzyć plik EPUB lub MOBI, musisz zainstalować odpowiedni program do ich czytania. Sprawdź nasz poradnik tutaj.

Na urządzenia Kindle dedykowanym formatem jest format MOBI. Jeśli chcesz czytać książkę na czytniku Kindle, upewnij się, że pozycja, którą kupujesz jest dostępna w formacie MOBI.

Sklep obsługuje jedynie walutę PLN. Jeśli wykonujesz płatność z konta zagranicznego w innej walucie, przelew może zostać przewalutowany i otrzymamy płatność w innej kwocie niż faktyczna wartość zamówienia. W takim przypadku status zamówienia się nie zmieni na opłacony, a przelew zostanie zwrócony w ciągu 14 dni.

Recenzję może dodawać jedynie zarejestrowany użytkownik.

📢 3 ZA 2: Kup 3 dowolne książki, a najtańszą dostaniesz za darmo!

Twój koszyk Zamknij